Vezetés után vereség
2021-04-26 - 34:30-ra kikapott hazai pályán a Százhalombattai KE II-DKSK  a Solymár ellen a  Megyei I. osztályú, férfi felnőtt kézilabda bajnokság április 25-i fordulójában. Koller János edző értékelte a találkozót.
A vasárnapi ebéd helyett a Solymár csapatával mértük össze tudásunkat hazai pályán, és sajnos látszott, hogy a fiúk inkább az asztal mellett ülnének játék helyett.

A mérkőzés elején kapkodó játék miatt több gólos előny adtunk az ellenfelünknek, amit nagy erőfeszítések árán a félidőre sikerült egygólos hátrányra ledolgozni (16:17).

A második félidőben aztán úgy látszott, hogy kijöttünk a gödörből és helyenként jó játékkal átvettük a vezetést is.

Majd jött egy felejthető emberelőny, ugyanis három gólt kaptunk belőle, amiből már nem sikerült kikecmeregni és így sajnos négy gólos vereséget szenvedtünk (30:34).

SZKE II-DKSK:  Homonnay, (kapus), Komáromi, Kocsár Gábor 9, Tobola 2, Matos 3, Minárovits 7, Major O. 5, Csere: Varga I., Rádler, Koncsár Gergely 4.
 edző: Koller János