Megérdemelt győzelem
2021-04-19 - 32-24-re nyert a Százhalombattai KE a Veresegyház ellen a Megyei I. osztályú férfi felnőtt kézilabda bajnokságban április 17-én. Koller János, a battaiak edzője értékelte a találkozót.
Hosszú idő után végre újra bajnoki mérkőzést játszhattunk hazai pályán. Az első 10-15 percben nagyon látszott a játékosokon a meccshiány, lassú védekezések, támadási hibák jellemezték ezt az időszakot.

Időkérés után azonban védekezést és sebességet is váltottunk, ami megzavarta az ellenfelet és több könnyű gólt tudtunk szerezni, így nyugodtan várhattuk a második félidőt.(16-12)

A második játékrészben már végig kiegyensúlyozottan játszottunk, több szép megoldás volt támadásban, és a védekezés végig "feszes" maradt, így a nyolcgólos (32-24) győzelem megérdemelt volt, amihez minden Játékosnak gratulálok.

SZKE II-DKSK:  Homonnay (kapus), Komáromi 6, Koncsár Gábor 5, Tobola 3, Matos 5, Minárovits 4, Major O.4. Csere: Varga I.1, Gólya 3, Rádler 1.
Edző: Koller János

Következő hazai mérkőzés: SZKE II-DKSK- Solymár, 04.25., vasárnap, 13 óra.