Nagy küzdelem a rangadón
2021-03-02 - Szoros meccsen, 26:29-re kikapott hazai pályán az SZKE II-DKSK a Csömör II együttesétől a Megyei I. osztályú férfi felnőtt bajnokságban, február 28-án.
Koller János, a battaiak edzőjének értékelése: Rangadóra készültünk a Csömör ellen, hiszen idegenben is szoros mérkőzést játszottunk velük. Végül is az elvárás bejött, mert az első félidőben, bár több helyzetet is kihagytunk, a jó védekezéssel és a megfelelő kapusteljesítménnyel kompenzálni tudtuk az elrontott támadásokat, és így 14:13- ra vezettünk a szünetben.

A második félidő nagyon hektikusra sikerült, hol az egyik, hol a másik csapat vezetett 1-2 góllal. A csapat nagyot küzdött, de a rövid cserepad hátránya kezdett megmutatkozni a félidő derekán.
Nagy harc árán ekkor még sikerült döntetlenre hozni az eredményt, de lassan elfogyott az erő, és pont a legvégére alakult ki a legnagyobb különbség (26:29). Sajnos három gólos vereséget szenvedtünk, de a játékosok mindent megtettek a győzelem érdekében, és ezért dicséret illet mindenkit.

SZKE II-DKSK: Homonnay, (kapus), Minárovits 5, Koncsár Gábor 3, Koncsár Gergely 5, RAKVÁCS 6, Komáromi 3, Matos 3.
Csere: Rádler 1, Varga K.