Papírforma mérkőzés
2021-02-15 - A listavezető Gyömrő volt az ellenfél Százhalombattán a Megyei I. osztályú, férfi felnőtt kézilabda bajnokságban. SZKE II-DKSK –Gyömrő 22:29 (11:15). Bár nem a battai csapat volt az esélyes, de szerettek volna meglepetést okozni – tájékoztatott Koller János vezetőedző.
"Sajnos a mérkőzés elején a laza védekezésnek és az elkapkodott támadásoknak "köszönhetően" az ellenfél tetemes, hét gólos előnyt szerzett.
Kicsit rendeztük a védekezést és már pontosabbak voltunk a kapu előtt is, így hatalmas munkával a 29. percben feljöttünk két gólra, de újra hibáztunk és így a félidőt 4 gólos hátrányba fejeztük be (11:15).
A második félidőben a Gyömrő tudott újítani, Mi pedig nem tudtuk velük felvenni a lépést, így megérdemelten nyert az ellenfél, bár ekkora különbség nem volt a két csapat között, mint ami a végére kialakult (22:27)."

SZKE II-DKSK:  Homonnay, Rácz (kapusok), Komáromi 4, Koncsár Gábor. 1, Rakvács 4,Varga P 1, Csere: Fehér 1,Varga I. Matos 3,Varga K. 3, Minárovits, Varga I.
 edző: Koller János