Bravúros döntetlen
2021-02-01 - Remek hajrával, 33-33 – as döntetlent játszott az SZKE II-DKSK a Mogyoród ellen Százhalombattán, a Megyei I. osztályú férfi felnőtt kézilabda bajnokságban, január 30-án. Koller János edző beszámolója.
A Mogyoród csapatát fogadtuk hazai pályán és szerettük volna az újévet győzelemmel kezdeni, hiszen a tabella jelenlegi állása szerint mi voltunk az esélyesebbek. Sajnos az ellenfél játékosai ezt nem vették figyelembe és nagyon jó játékkal rukkoltak elő az első félidőben, csak a szünet előtt tudtuk őket utolérni (14:14).

Nagy bánatunkra ez a tendencia a második félidőben is folytatódott, hiába lőttünk szebbnél szebb gólokat, a védekezésünk és a kapusteljesítményünk ezen a napon nem működött úgy, ahogy szerettük volna.

A nagy bizonyítási vágynak köszönhetően a második félidőben sikerült két gólos előnyre is szert tenni, de a vége előtt egy perccel megint az ellenfél vezetett két góllal, amit remek véghajrával és Rácz utolsó pillanatban történő bravúros védésével sikerült döntetlenre menteni. (33:33).

SZKE II-DKSK:  Homonnay, Rácz (kapusok), Komáromi 4, Koncsár Gábor 2, Minárovits 6, Fehér 2, Varga Péter 1, Major O 5, Csere: Varga Krisztián 3, Matos 5, Koncsár Gergely 3, Kalácska 2,
edző: Koller János