Továbbra is hibátlanul
2020-12-14 - Negyedik mérkőzését is megnyerte a Százhalombattai VUK SE U17-es futsalcsapata a Pest megyei II. osztályú bajnokság Nyugati csoportjában. Az Érd VSE együttesét győzte le 6:2 arányban december 13-án, a törökbálinti sportközpontban rendezett találkozón.
Héring Gyula, edző a mérkőzés után elmondta, hogy csapata végig fegyelmezetten játszott a keményen védekező érdiek ellen. A második játékrészben több gólszerzési lehetőségük is kimaradt, ennek ellenére egy percig sem forgott veszélyben a győzelem. A battai fiúk jelenleg rosszabb gólkülönbséggel a második helyen állnak a táblázaton. A hétvégén a szintén százszázalékos Fogócska SE lesz az ellenfelük, feltehetőleg ez a találkozó dönt majd a későbbi csoportelsőségről.

VUK SE - Érd VSE 6-2 (4-1) Gólszerzők: Farkasházi Á.(3), Kis G., Süller Z., Tóth Sz., jók: Farkasházi Á., Kovács N., Sándor B.