Szép zárás a kéziseknél
2020-11-23 - Bár nem sikerült pontot szerezni a listavezető otthonában, derekasan helyt állt az SZKE II-DKSK kézilabdacsapata a megyei férfi felnőtt bajnokság idei utolsó találkozóján november 21-én Solymáron. Solymár - SZKE II-DKSK 35:32 (15:15)
SZKE II-DKSK:  Homonnay, (kapus), Matos, Koncsár Gergely 3, MINÁROVITS 5, Kalácska 2, RAKVÁCS 4, ,MAJOR O. 9, csere: Barbalics (kapus), Varga I. KOMÁROMI 9, Varga P., edző: Koller János

"Azzal a szándékkal utaztunk, hogy pontot szerzünk a listavezető ellen – számolt be Koller János. A mérkőzés a támadójátékról szólt, mivel a védekezés egyik csapatnál sem működött igazán. Az első félidőben nagy tempó mellett felváltva vezettek a csapatok, de előnyt egyik félnek sem sikerült elérni (15:15). A második félidőben folytatódott ez a tendencia, és csak a végjátékban elkövetett két jelentős hibánk döntött a hazai csapat javára (35:32). A pontszerzést nem sikerült, de nagyon jó mérkőzéssel zártuk az évet. Idén már nem játszunk többet. Mindenkinek békés, egészséges karácsonyt és boldog újévet kíván az SZKE II-DKSK csapata!"