Két pont Vácrátótról
2020-11-16 - 32:34-re (16:22) győzött az SZKE II-DKSK kézilabdacsapata a Veresegyház VSK-val szemben a Megyei I. osztályú, férfi felnőtt bajnokság november 15-i fordulójában, Vácrátóton.
SZKE II-DKSK:  Homonnay, (kapus),MINÁROVITS 5, Koncsár Gábor. 4,  VARGA PÉTER 5, Koncsár Gergely 4, Kalácska 2, MAJOR O 9, csere: Barbalics (kapus) Varga I., Komáromi 5, edző: Koller János.

"A Veresegyház vendégeként játszottunk Vácrátóton, és a cél a két pont megszerzése volt – olvasható Koller János beszámolójában. Az első félidőben lépésről lépésre sikerült előnyt szereznünk. Nem játszottunk igazán jól, mégis hat gólos távolságot dolgoztunk ki a játékrész végére (16:22). Jól kezdtük a másodikat is, a 35. percben már kilenc góllal vezettünk, de ekkor megakadt a gépezetünk. Hibát hibára halmoztunk támadásban és védekezésben egyaránt, így sikerült saját magunknak izgalmassá tenni a végjátékot. Szerencsére, a meccs csak 60 percig tartott, és ezt végül is két góllal megnyertük (34:32)."

Következő mérkőzés: Solymár-SZKE II-DKSK november 21., szombat, 14 óra