Sima sülysápi siker
2020-11-10 - 2:0 arányú vereséget szenvedett a VUK SE U17-es labdarúgócsapata Sülysápon, a Pest megyei bajnokság 10. fordulójában, november 7-én.
A hazaiak már a mérkőzés elejétől irányították a játékot, a battai csapat folyamatos védekezésre kényszerült. A sülysápiak minden pontrúgása veszélyes volt, és egy középre ívelt szabadrúgás után a vezetést is megszerezték az első félidőben. Szünet után sem változott a helyzet, alig volt a mieinknél a labda, és a második játékrész vége felé újabb találatot szereztek a vendéglátók, végleg eldöntve ezzel a három pont sorsát.

Héring Gyula, edző a mérkőzés utáni értékelésében elmondta, hogy az ellenfél játékosai sokkal harcosabban, keményebben küzdöttek, ezért tudták az összes párharcot megnyerni. Most sem volt elégedett néhány játékosának hozzáállásával, véleménye szerint ebben a mezőnyben bátrabban, agresszívebben kell játszaniuk, ha előrébb szeretnének végezni a mezőnyben.

A battai csapat a 7. helyről várja a folytatást, legközelebb a Gyömrő elleni mérkőzésen bizonyíthatnak a srácok, a találkozóra november 14-én, 10 órától kerül sor a VUK SE óvárosi pályáján.

Sülysápi Gyerekfoci - VUK SE 2-0 (1-0)
Jók: Ősze L., Sándor B., Szacski M.