Házi rangadó
2020-11-09 - "Házi" rangadót láthatott a meglepően szép számú szurkolósereg november 6-án a százhalombattai sportcsarnokban, hiszen a helyi kézilabdaegyesület két csapata mérkőzött meg a Pest megyei I. osztályú felnőtt férfi bajnokság keretében. SZKE II-DKSK- SZKE III 35:27 (20:11)
SZKE II-DKSK:  HOMONNAY, Barbalics Rácz (kapusok), MINÁROVITS 5, Koncsár Gábor 4, Koncsár Gergely 2, Rakvács 5, Kalácska 1 , MAJOR O 10, Csere: Varga P 3, Matos 1, Komáromi 4, VARGA ISTVÁN, Rádler.

Koller János, edző beszámolója alapján az első félidőben kiváló kapusteljesítmény mellett fegyelmezett és feszes védekezést produkált csapata. Sikerült több könnyű gólt lőniük és felállt fal ellen is hatékonyan támadtak, így a félidő végére tetemes, kilencgólos előnyt dolgoztak ki (20:11).

A második játékrész már sokkal kiegyenlítettebben zajlott, több elkerülhető hibát követett el az SZKE II-DKSK, amit a lelkesen játszó "vendégek" okosan kihasználtak.
"Úgy érzem, hogy a nyolcgólos győzelmet is megérdemeltük, és megpróbálunk tovább haladni ezen az úton" – értékelt a győztes csapat trénere.