Második helyen a Bulldogok
2020-11-02 - A szegedi Gorillák csapatát fogadták a Battai Bulldogok az NB I-es rögbibajnokság keretében Százhalombattán november 1-jén.
A találkozó kemény diónak bizonyult mindkét csapat részére. Az első félidőt kiélezett küzdelemben a hazaiak nyerték, bár Kovács Márk Manó révén a vendégek is vittek célt. Az utolsó percben szerzett Prakter cél révén mégis masszív előnnyel mehettek a szünetre a Bulldogok.

A második játékrész nagy fordulatot hozott. A Gorillák, ha fordítani nem is tudtak, de két céljuknak köszönhetően pontokban jobban teljesítettek. A Bulldogoknak azonban jól sikerült pótolni a hiányzó játékosokat, három fiatal is lehetőséget kapott a bizonyításra, továbbá rutinos öregek is meggyőző lendülettel álltak a csapat rendelkezésére. A végeredmény 29-19 lett a házigazda javára. Ezzel a bónuszpontos győzelemmel ismét a döntőt érő második helyen áll a csapat. Nagy csata zajlott a pályán, és az utolsó, 5. őszi fordulóra továbbra is nyitott maradt minden kérdés.