Szép győzelem
2020-10-12 - 3:0 arányban nyert a VUK SE U17-es labdarúgócsapata  Halásztelek ellen a  Pest megyei I. osztályú bajnokság október 10-i fordulóján az óvárosi focipályán.
A találkozón végig a battai fiúk irányították a játékot, és már az első félidő elején sikerült megszerezniük a vezetést. A második játékrészben tovább növelte előnyét a hazai gárda, és helyenként kimondottan jó játékkal győzött a sportszerű mérkőzésen.

Héring Gyula, edző elégedett volt csapata teljesítményével, bár kiemelte, hogy a helyzetkihasználás megint nem volt az igazi, a látottak  alapján már az első félidőben  többgólos előnyt kellett volna szerezniük.  Bízik abban, hogy a most mutatott játék nagyobb hatékonysággal párosul a következő, Kartal elleni összecsapáson.
A csapat jelenleg az ötödik helyen áll a bajnokságban, mindössze három pontra lemaradva az első helyezett Törökbálint együttesétől.

VUK SE – Halásztelki FC 3-0 (1-0) Gólszerzők: Tóth Sz. (2), Krójer D., jók: Farkasházi Á., Forintos D., Krójer D., Ősze L., Szacski M.