Vereség idegenben
2020-10-06 -
Tempo KSE - SZKE (12-9) 25-18 szeptember 26. III. osztályú férfi serdülő kézilabdabajnokság

Forgalmi akadályok miatt csak a melegítés idejére sikerült megérkezni a száz százalékos Tempo KSE otthonába, ami jelentősen meglátszott a Batta első félidei teljesítményén. A fiúk fáradtan kezdték a mérkőzést, és rengeteg technikai hiba csúszott a támadásba.
A hozzáállással szerencsére nem volt hiba, így a nehézségek ellenére csupán három góllal tudott ellépni a Tempo az első játékrészben.

A szünet után jelentősen feljavult a százhalombattaiak védelme, támadásban viszont továbbra is keresték önmagukat. Ennek ellenére az egyenlítésért is támadhattak.
"A vége előtt pár perccel mindent egy lapra feltéve kijöttünk teljes pályás emberfogásra, amiből sajnos nem mi jöttünk ki jól, így alakult ki a nagyarányú különbség. Gratulálunk a Tempo csapatának, megérdemelten nyerték meg a találkozót" – értékelt Koncsár Gergely, edző.

SZKE: Krisneider Péter (kapus)- Adorján Marcell 1, Bozi Tamás 3, Denkő Dominik, Körtélyesi Ádám 2, MÁJ ROLAND 4, STRBIK LEVENTE 1, Szatmári Csaba, Tóth Máté 2, VARGA BENCE  2, Herkli Noel 3, Keszthelyi Zakariás, edző: Koncsár Gergely.