Utánpótlásfoci Vereség Abonyban
2020-10-05 - 4:2 arányban kikapott a VUK SE U17-es labdarúgócsapata a Pest megyei I.osztályú bajnokságban az Abony vendégeként október 3-án.
Az első félidőben többet támadtak a hazaiak, de a szünetben még döntetlenre állt a mérkőzés. A második játékrészben érvényesült az abonyiak fölénye, és összességében megérdemelten győztek a battai csapat ellen.

Héring Gyula, edző a mérkőzés után rendkívül elégedetlen volt játékosai futóteljesítményével. Hozzátette: meghatározó emberek hiányoztak a csapatból, de leginkább az döntött, hogy néhány játékosa mélyen a tudása alatt teljesített, valamint harcosságban és akaraterőben is alulmaradtak  a hazaiakkal szemben.

Abonyi Kid FC - VUK SE 4:2 Gólszerzők: Farkasházi Á., Tóth Sz., jók: Forintos D., Krójer D., Tóth Sz.