Aranyat hoztak
2020-09-29 - Az első hellyel tért haza a százhalombattai Dx-Trade csapata a Magyar Lábtenisz Szövetség aktuális szakági megméretéséről, amelyet szeptember 27-én rendeztek Szegeden.
A hármas összeállítások magyar bajnokságában nagyon kiegyensúlyozottan, két nyert szettben 2-0-ra (13-12 és 12-10) nyerték a döntőt. A csapat tagjai: Geier Ferenc, Nagy Máté, Tamás Norbert, Molnár Gábor.

A százhalombattai lábtenisz csapat részt vett és szintén elsőséget szerzett a Rosco Cup páros versenyen Balatonakarattyán júliusban, és második helyen végzett az ajkai szintén páros versenyen augusztusban. Meghívást kaptak egy nemzetközi megméretésre is az Egyesült Államokba, ami idén novemberben kerül megrendezésre, de a járványhelyzet miatt egyelőre bizonytalan az utazásuk.

A százhalombattai lábtenisz csapat gyerek és felnőtt játékosokat is szeretettel vár. Érdeklődni geier.ferenc@dxtrade.hu, és a futnetgabor@gmail.com e-mail címen lehet.