SZKE - Üllő VKSK 35-13 (11-7)
2020-09-22 - III. osztályú férfi serdülő kézilabda-mérkőzés, szeptember 19.
SZKE: KRISNEIDER PÉTER (kapus) – BOZI TAMÁS 1, HARAUSZ DÁVID 3, STRBIK LEVENTE 1, TÓTH MÁTÉ 5, MÁJ ROLAND 7, KÖRTÉLYESI ÁDÁM 1, Csere: ADORJÁN MARCELL 3, BECSKEREKI ALEX 4, DENKŐ DOMINIK 1, SZATMÁRI CSABA 6, TÓTH MÁTÉ 5, VARGA BENCE 3.

Koncsár Gergely, edző: Magabiztosan várhattuk a mérkőzést, hiszen az első két forduló után két győzelemmel álltunk, így a célunk egyértelmű volt: továbbra is száz százalékosnak maradni. A győzelem mellett célunk volt a védekezés összehangolása, valamint támadásban a gyors, könnyű gólok szerzése.

A védekezés már az első félidőben jól működött, ezt jelzi a csupán 7 kapott gól, a támadásainkban azonban sok volt a pontatlanság, ennek köszönhető, hogy mindössze 11 találatot tudtunk összehozni, ami az ellenfél védelmét dicséri.

A szünetben azt kértem a csapattól, hogy gyorsítsuk a játékot, igyekezzünk lerohanásgólokat szerezni, mindemellett maradjunk továbbra is fegyelmezettek a védekezésben. A kérésemet teljes mértékben végrehajtották a srácok, így már a második félidő elején sikerült nagyobb különbséget kiharcolni, ami a meccs végére 22 gólos fölényre nőtt (35-13).

Egy ilyen mérkőzés után az összes játékost ki kell emelnem, mindenki hozzátette a maga teljesítményét az összjátékhoz, de nem mehetünk el szó nélkül Denkő Dominik mellett, aki első számú hangulatfelelősként a csapat egyik motorja. Nélküle nem lennénk képesek ilyen nagyarányú győzelemre, amely az egységünket is jelzi.

Következő hazai mérkőzés: SZKE - Kőrősi Érd október 17., szombat.