Megérdemelt győzelem
2020-09-21 - 4:0 arányú győzelmet aratott a VUK SE U17-es labdarúgócsapata Pécelen a Pest megyei I. osztályú bajnokság harmadik fordulójában szeptember 20-án. A több alapemberét is nélkülöző battai gárda végig irányította a mérkőzést, és az első félidőben kihagyott helyzetek után a második játékrészben gólra váltotta a lehetőségeit.
Héring Gyula, edző értékelése szerint az ellenfél talán nem tartozott a bajnokság legerősebb csapatai közé, de mindenképpen pozitívum, hogy csere nélkül fölálló együttese erőnlétben is a hazaiak fölé tudott kerekedni.

A következő mérkőzésre szeptember 26-án 10  órától az óvárosi pályán kerül sor. A jól rajtoló Tárnok csapatát látja  vendégül a VUK SE gárdája.

Péceli SSE – VUK SE 0-4 Gólszerzők: Tóth Sz. (3), Farkasházi Á. Jók: Forintos D., Krójer D., Ősze L., Tóth Sz.