Döntetlen a megyei I. osztályú férfi kézilabda-bajnokságban
2020-09-21 - SZKE II-DKSK- Domony 30:30 (9:16)
SZKE II-DKSK: Homonnay, Barbalics (kapusok), Varga K. KONCSÁR GERGELY 9, Minárovits 2, RAKVÁCS 5, Kalácska , MAJOR O. 6, Csere: Matos 1, Koncsár Gábor 3, Komáromi 3, Varga P. Tobola, Varga I. 1, Rádler, Fehér. Edző: Koller János.

Meglehetősen kellemetlen vendégnek bizonyult a Domony szeptember 20-án a Városi Sportcsarnokban. Játékosai megmutatták, hogy miért vannak évek óta a bajnoki tabella elején.

Az első félidőben rögtön magukhoz ragadták a kezdeményezést és elhúztak négy góllal (1:5). Az előnyüket a félidő végéig még növelték is, kihasználva a hazai csapat hibáit, amely hétgólos hátránnyal vonulhatott szünetre (9:16).

A második félidőben azonban már más arcát mutatta meg a Batta. Óriási küzdelemben lassan, de biztosan jött fel az ellenfélre, köszönhetően a feljavult támadójátéknak és a kicsit agresszívabb védekezésnek.

Az utolsó pár percben mindkét csapat számára adódott esély, hogy győztesen hagyja el a pályát, de végül a játék képét nézve igazságos döntetlen született (30:30).

Következő hazai mérkőzés: SZKE II-DKSK – Bugyi október 3., szombat, 14 óra