Fájó vereség
2020-09-14 - Sportszerű mérkőzésen szenvedett 3:2 arányú vereséget a Százhalombattai VUK SE U17-es labdarúgócsapata a Törökbálint ellen a Pest megyei I. osztályú bajnokságban szeptember 12-én.
A battai csapat szerezte meg a vezetést Illés Ádám ragyogó szólójával, de a törökbálintiak rövid időn belül megfordították a mérkőzést. A védelmünkön érződött az alapembernek számító Kis Gergő hiánya, és a középpályán is dominált a vendégcsapat. Kevéssel az első félidő vége előtt Farkasházi Ádám egyenlített egy kapu előtti kavarodás után, így döntetlenre állt a mérkőzés a szünetben.

A második játékrészben is inkább az ellenfél akarata érvényesült, hamar megszerezték a vezetést is, de Bakó László beállása után veszélyesebbek lettek a kontratámadásaink. Sajnos, az adódó lehetőségekkel nem tudtak élni a játékosaink, így a Törökbálint együttese hagyta el győztesen a pályát.

Héring Gyula, edző szerint a döntetlen talán igazságosabb lett volna, de tény, hogy az ellenfél játékosai erősebbek voltak fizikailag, és a srácaink ezzel a helyzettel nem nagyon tudtak mit kezdeni. Elmondta azt is, hogy a megyei első osztályban gyorsabban, agresszívebben kell játszani, a következő mérkőzéseken nagyobb ritmusú, bátrabb játékot vár a fiúktól.

VUK SE – Törökbálint 2:3, gólszerzők: Illés Á., Farkasházi Á., jók: Illés Á., Kovács N., Szacski M., Sándor B.