Tenisz - Két lánycsapat is országos döntőben
2020-08-03 - Második helyen végzett a Százhalombattai VUK SE L18 csapata a teniszezők Korosztályos Vidék Bajnokságán, Szentesen július 13-23-án. Az egyesület L16 összeállítása negyedik lett. Mindkét gárda bejutott az országos döntőbe.
A versenyen kétszáztizenketten vettek részt egyéniben és csapatban, az ország tizenöt városából érkeztek a sportolók. A VUK-ot L18-ban Bordás Patrícia, Wiandt Viktória és Dávid Cintia, L16-ban pedig Tóth Emese, Kertész Zsófia, Nádasy Sarolta és Fodor Noémi képviselte. Nádasy Gergely F 18-ban szerzett harmadik helyet – tájékoztatott Dénes Tibor, edző.

További eredmények júliusban: Minorex kupa, Budapest Nádasy Gergely F 18 I. hely, Almádi Kupa országos verseny Nádasy Gergely F 3 II. hely.