Szép játék, szép döntetlen
2020-03-04 - SZKE II-DKSK- Szigetszentmiklós II 28:28 (17:15) megyei férfi felnőtt bajnoki mérkőzés, március 1.
SZKE II-DKSK:  HOMONAY, (kapus), KOVÁCS L. 4, SMID 9, KOMÁROMI 5, TOBOLA 3, VARGA 6, MAJOR O 1, Csere: SZŰCS. Edző: Koller János

"A bajnokságban vezető Szigetszentmiklós II csapatát láttuk vendégül. A mérkőzés toronymagas esélyese az ellenfél volt, főleg úgy, hogy mindössze egy mezőnyjátékos cserénk állt rendelkezésre – tájékoztatott Koller János. A mérkőzés képe azonban szerencsére nem a papírformát mutatta, mert a CSAPAT az év eddigi legjobb játékát produkálva, az első félidőben végig vezetve, kétgólos előnnyel tért a szünetre (17:15). A második játékrészben, mindenki meglepetésére folytattuk a szinte hibátlan játékot, és már öt góllal is vezettünk. A meccs végére azonban realizálódott az ellenfél hosszabb cserepadja, mi pedig nagyon elfáradtunk, és becsúszott néhány hiba. Ennek következtében a rutinos ellenfél kiegyenlített. A CSAPAT viszont szenzációs kézilabdával döntetlent játszott a listavezető ellen (28:28). Minden játékos maximális dicséretet érdemel!"

Következő hazai mérkőzés: SZKE II-DKSK – Dunavarsány március 22. vasárnap, 14 óra