Tisztes vereség
2020-02-25 - Solymár - SZKE II-DKSK 38:27 (18:12) megyei férfi felnőtt bajnoki mérkőzés, február 22.
SZKE II-DKSK:  HOMONNAY, (kapus), László L.3, Kalácska 5, KOMÁROMI 8, Varga 1, Tobola 1, MAJOR O. 5, csere: Fehér 4, Major L., edző: Koller János

"A tabellán második Solymár csapatánál vendégeskedtünk – tájékoztatott Koller János. Apró célokat tűztem ki a csapat számára, hogy bátran támadjunk és igyekezzünk hatékonyan védekezni ebben az összeállításban is. Ameddig volt erő a játékosokban, ez nagyjából sikerült is. A gondok a félidő végén jöttek, aminek következtében 18:12-es hátrányt gyűjtöttünk össze a szünetre.

A második félidőben kiesett a játékból Varga Peti is, így egy cserével szinte kopíroztuk az előzőt. Bár voltak fellángolásaink, végül 38:27-es, a körülményekhez képest tisztes vereséget szenvedtünk."

Következő bajnoki meccs: SZKE II-DKSK-Szigetszentmiklós II március 1., vasárnap, 19 óra