Helytállás és lánykérés
2019-12-09 - 36:25-re (13:14) vesztett az SZKE III a Bugyi otthonában a megyei felnőtt férfi kézilabdabajnokság december 7-i utolsó fordulóján, amely meglepő és romatikus fordulatot vett.SZKE: Pruch Cs., Mélypataki B., (kapusok) Tóth Cs. 2., Fodor G. 1., Isépy Zs. 6., Bán J., HÓKA A. 11., Szabó A. 3., Oláh L., Mészáros N., Petri P. 2
"A fiatalok nélkül kellett elindulnunk az év utolsó meccsére – kezdte az értékelést Tóth Zsolt, edző. Az első félidőben sikerült meglepni az ellenfelet. Okos, türelmes játékunknak és áttörhetetlen védőfalunknak köszönhetően nem tudtak előnyre szert tenni. A második játékrészben viszont kijött a két kispad közötti különbség. A félidő első harmadáig még tartottuk magunkat, de mivel nem tudtunk cserélni, fejben elfáradt a csapat. Azt gondolom, így is nagyszerű munkát végeztek a fiúk, mindenki százhúsz százalékot hozott ki magából. Csak gratulálni tudok minden játékosnak! Ezúton szeretnék gratulálni Sári Gabriella és Szabó Attila eljegyzéséhez is, amely a mérkőzés előtt történt meg. Nagyon romantikus volt, köszönjük, hogy részesei lehettünk a meghitt eseménynek. Sok boldogságot kívánunk nekik! Egyúttal szeretnénk a csapat nevében mindenkinek megköszönni a lelkes biztatást a hazai mérkőzéseinken, amelyekre egyre többen látogatnak ki. Mindenkinek nagyon kellemes, békés, boldog ünnepeket kívánunk! Hajrá, Batta!"