Zsinórban a harmadik
2019-11-26 - Megszakítás nélkül harmadik győzelmét aratta az SZKE III kézilabdacsapat november 23-án Százhalombattán. A Váci KSE III ellen nyertek 42:29-re (23:16).
SZKE: Pruch Cs., Mélypataki B., (kapusok) Tóth Cs. 2., FODOR G. 4., ISÉPY Zs. 6., ZSENGELLÉR I. 6., PETRI P. 5., Bán J. 1., HÓKA A. 13., Szabó A. 1., Bauer M. 3., Oláh L. 1., Mészáros N.

Az előző két győzelem után bizakodva várta a Vác elleni visszavágót az SZKE. "Most is szeretném megköszönni a kilátogató szurkolóknak, hogy eljöttek – mondta Tóth Zsolt, edző. Sokkal jobb így játszani a csapatnak. Remélem, a jó hír terjed, és egyre többen lesznek. A mérkőzés úgy alakult, ahogy elterveztük, végig nyomás alatt tudtuk tartani a váciakat. Ki szerettem volna használni a fiatal játékosaink gyorsaságát, mivel tudtuk, hogy az ellenfél nem lesz gyors, viszont annál rutinosabb. A csapat most nem aludt bele a meccsbe, végig hajtották a hatvan percet. Év elején még csak az alsó házban reménykedtek, de mostanra már másként látjuk. Látszik beérni a munka. Egyre gyorsabbak leszünk, a srácok hétről hétre jobban érzik egymást a pályán. A védekezés még mindig gyengébb, mint szeretném, de javulunk ebben is."

Az utolsó két mérkőzésük idegenben lesz, a következőt december elsején játsszák Csömörön. "Fiatal csapat, itthon megvertük őket, szeretnénk ott is meglepetést okozni."