Rögbi - Veretlenül nyerték a szezont
2019-11-21 - Szenzációs eredménnyel (45-25) záródott a Battai Bulldogok - Budapest Exiles november 16-i mérkőzése. A házigazda veretlenül fejezi be az őszi szezont.
Mindkét csapat teljes kerettel játszott, az ellenfél mindent megtett, hogy begyűjtse a győzelmet, mivel az 5 ponttal a tabella első helyére állhatott volna. A mérkőzés hatalmas lendülettel kezdődött, mindkét csapat magas színvonalon támadt, és egy egyéni hibát követően az Exiles szerezte meg a vezetést. A Bulldogokat azonban ez nagyobb lendületre ösztökélte, és gyorsan egyenlítettek, majd megnyugtató előnyre is szert tettek az első félidőben.

A második játékrészben az Exiles bevetette fiatal válogatott játékosait, és nehéz perceket okozott a Bulldogoknak. Két célt is el tudtak érni a vendégek rövid idő alatt. A Bulldogok azonban rendezték soraikat és újra visszavették a mérkőzés irányítását. Szemet gyönyörködtető játékkal állították be a meggyőző végeredményt. Bajnoki tabella: 1. Battai buldogok, 2. Esztergomi Vitézek, 3. Budapest Exiles, 4. Szegedi Gorillák, 5. Kecskemét Rugby Klub.