Megérdemelt győzelem
2019-10-29 - Második győzelmét aratta a VUK SE U14-es labdarúgócsapata a Pest megyei bajnokságban, az óvárosi pályán október 27-én. A Fogócska SE gárdáját sikerült felülmúlni  3:1 arányban. A battai srácok irányították a játékot, és az első félidőben két - jogosan megítélt - büntetőből szereztek vezetést, ám a játékrész végén szépítettek a vendégek.
A szünet után Kovács Zalán védéseinek és jó ütemű kilépéseinek köszönhetően megmaradt az előny, majd egy káprázatos szóló után Mazzag Márton újra kétgólosra növelte a különbséget.  A hazai csapat megérdemelten győzött a feszült hangulatú találkozón.

Godena Gábor edző elmondta: minden fiatal maximális erőbedobással játszott, és ez vitte sikerre a csapatot.

Gólszerző: Mazzag M. (3, ebből 2 büntető). Jók: Horváth Bence, Kovács Zalán, Lak Roland, Major Milán, Mazzag Márton, Süller Zalán.