Utánpótlásfoci - Fordítás a végén
2019-09-30 - 4:3 arányban győzött a VUK SE U16-os labdarúgócsapata a Táborfalva együttese ellen szeptember 29-én az óvárosi pályán megrendezett bajnoki mérkőzésen.
A két alapemberét nélkülözni kényszerülő battai gárda percek alatt hátrányba került, és a jól játszó ellenfél egymás után alakította ki a helyzeteit. Csak Kovács Norman kapus hatalmas védései tartották életben a hazai reményeket. A második félidőben további lehetőségei voltak a vendégcsapatnak, és már 3:1-re vezettek negyedórával a mérkőzés vége előtt. Ekkor azonban szemmel láthatóan elfáradtak, és a VUK fiataljai egészen elképesztő drámai végjátékban, az utolsó 5 percben megfordították a meccset.

Héring Gyula edző elmondta: nagyon büszke a srácokra, hogy az utolsó pillanatig küzdöttek és hittek a győzelemben. Gólszerzők: Tóth Szabolcs (2), Veszelka Tamás, Farkasházi Ádám. Jók: Kovács Norman, Farkasházi Ádám, Forintos Dávid, Nagy András, Tóth Szabolcs.

A képen balról jobbra, hátul: Ősze Levente, Farkasházi Ádám, Tóth Szabolcs, Héring Gyula (edző), Veszelka Tamás, Szacski Máté, Nagy András, Forintos Dávid; elöl: Godena Gábor (egykori csapattárs, jelenleg az FTC játékosa), Mazzag Márton, Kis Gergely, Krójer Domonkos, Nagy Ákos, Süller Zalán, Nagy Hunor (egykori csapattárs, most a Budaörs tagja), Kovács Norman.