Idei első győzelem
2019-04-16 - Kovács Zsombor szerezte meg a Max Senior kategória első helyét a CEE Rotax Max Challenge bajnokság első fordulójában az olaszországi Adria Raceway-en április 11-14-én.
Eredményes és gondmentes hétvégét zárt a százhalombattai gokartos a KSB Racing Team csapatával. Technikai probléma nem adódott, így végig a saját tempójában tudott haladni. A szabadedzéseket és a kvalifikációt is minden alkalommal a csoport élén zárta. "Minden bemenetelünk eredményes volt a vasárnapi elődöntőben, bizakodva álltunk a döntő előtt, amit végül sikerült is megnyerni" – nyilatkozta Kovács Zsombor, aki következő megméretésére Genkbe, a Rotax Max Euro Trophy Open futamra utazik április 18-án. (Fotó: Gokart Szövetség FB)