Nagyszerű szereplés a szenior OB-n
2018-11-19 - 16 arany-, 13 ezüst- és 10 bronzérmet szerezve, több neves csapatot megelőzve az előkelő hetedik helyen végeztek a százhalombattai szeniorúszók a VII. Fedett Pályás Nyílt Szenior Úszó Országos Bajnokság és XV. Nemzetközi Szenior Úszóversenyen, amelyet Hódmezővásárhelyen rendeztek meg az elmúlt hétvégén.
Városunkat húsz sportoló képviselte az 53 csapatos nemzetközi mezőnyben, ahol olyan egyesületeket sikerült maguk mögé utasítani, mint az egri, a pécsi, a győri, illetve az Iron Swim.

Négy magyar bajnoki címet szerzett Tóth Csaba 800 méter gyorson, 200 méter pillangón, 400 méter gyorson és 200 vegyesen. Három-három magyar bajnoki címet szerzett Tóth György (50,100, 200 hát) és Kőhalmi András (50 és 100 mell, 50 gyors), két magyar bajnoki címet nyert el dr. Huszár Tibor (50 pillangó és 100 hát), egy-egy magyar bajnoki címet hozott el Tarjáni Regina (100 mell), Hajdú Géza (200 pillangó), a Vértesi Tamás, Halmos Péter, Tejes István, Hajdú Géza összeállítású 4X5o méteres gyorsváltó, valamint a 4X50 méteres vegyes váltócsapat, Tóth György, Kőhalmi András, Tóth Csaba és Patakfalvi-Vígh Dániel.

"Köszönetet mondunk Vértesi Tamás vezető edzőnek és Tarjáni Reginának a versenyre való felkészítésért, valamint a Sporthalom Kft. vezetőinek és az uszoda dolgozóinak az edzések támogatásáért!" – mondta Tejes István csapatkapitány.