Harmadik helyen az U14-es focisták
2018-11-05 - Eredményes hetet zárt a Százhalombattai VUK SE U14-es labdarúgócsapata. A megyei I. osztályban játszó focisták október 30-án hazai pályán győzték le a Dabas együttesét, az első félidőben kifejezetten szép játékot produkálva, gyönyörű gólokkal, 11-0 arányban.
A Pásztó csapata ellen a mátraszőlősi pályán játszottak a fiúk november 4-én, és bár a pálya minősége és mérete a zömében védekezésre koncentráló hazaiaknak kedvezett, gyengébb kezdés után sikerült megtörni a házigazdák ellenállását, és végül 7-0-ra nyerte a mérkőzést a battai gárda. Az őszi szezonból hátralévő két mérkőzés keményebbnek ígérkezik, de Bakó László edző bízik abban, hogy a téli pihenőt is a jelenlegi harmadik helyen várja majd a csapat.