Kevesen voltak a Gyömrő ellen
2018-10-03 - Megyei felnőtt férfi kézilabdabajnokság: SZKE III – GYÖMRŐ VSK 24-32 (11-14), szeptember 30.
SZKE: Bakos Dániel, PRUCH CSABA (kapusok), Szabó Attila 2, HÓKA ATTILA 10, Mészáros Norbert 4, Léner Balázs, Petri Péter 2, SAIBAN DÁNIEL 6, Németh László, edző: Balázs Tibor.

Balázs Tibor: "Végre hazai pályán játszhattunk. Ellenfelünk a tavaly még NB II-ben versenyző Gyömrő volt, amely szeretne is visszajutni. Nagy létszámhiánnyal álltunk ki, egy-egy cserével rendelkeztünk a kapuban és a mezőnyben, míg vendégeink szinte teljes kerettel érkeztek. Arra kértem a csapatom, hogy amennyire csak lehet, lassítsák le a játékot. Ne rohanjunk, hanem kényszerítsük hibákra az ellenfelet. Mivel betartották, amit kértem, és az ellenfelünk sokat hibázott, félidőre csak három gólos előnybe kerültek. Sajnos, a második félidőt rengeteg technikai és egyéni hibával kezdtük, amelyek miatt gyors gólokat kaptunk, és hatra emelkedett a gólkülönbség. Időkérés után felzárkóztunk és az 50. percben már ismét csak három gól volt a különbség. Ekkor azonban Szabó Attila piroslapot kapott a harmadik kétperces kiállítása miatt, így már nem maradt elég energiája a csapatnak, és a végére egyértelművé vált a két pont sorsa. Büszke voltam a csapatomra, mindig ezt a küzdeni akarást szeretném bennük látni!"

Következő mérkőzés: ÜLLŐ - SZKE III október 6., szombat, 18 óra, Vecsés.