Serdülő kézilabda
2018-10-02 - FTC KN Kft. II - SZKE (18-10) 33-20, szeptember 29.
SZKE: FEIR László, FEKETE Árpád (kapusok),  Baumgartner Márk (2), Boda Bence (2), Czaltig Máté (1), Galambos Martin (1), Ihász Vilmos (1), Kovács Levente (3), Lantos Kornél, Major Olivér (4), Ódor Benjamin (1), Pietraskó Adrián (1),   Strupka Attila (4), Erdősi Balázs, Herkli Noel, edző: Kubinszkiné Hegedűs Mariann

Kubinszkiné: Jól kezdtük a mérkőzést, a 15. percben még mi vezettünk, azonban ekkor jött egy rövidzárlat, amely sajnos a félidő végéig tartott. Ennek köszönhetően alakult ki az első félidei 8 gólos hátrányunk. A második félidőben a játék képe nem mutatott nagy különbséget a két csapat között, de egy-egy kihagyott helyzetet azonnal kihasznált az ellenfél, és lerohanásból szerzett könnyű gólokat. A kapuban Fekete Árpi kezdett és szenzációsan védett. Feir Lackó kisebb sérüléssel bajlódik, ennek ellenére nagyon jól hozta a második félidőt.

Következő mérkőzés: SZKE – Szigetszentmiklósi KSK, október 6., 16:00, Százhalombatta, Sportcsarnok