Újabb bravúr
2018-05-23 - A közmondás szerint májusi eső aranyat ér. Az SZLK megyei bajnokságban játszó labdarúgócsapatának győzelmet hozott május 18-án Százhalombattán. SZLK - Nagykáta  2:0
Már a mérkőzés előtt hatalmas zuhé zúdult a városra, amely változó intenzitással a meccs végéig kitartott. A hihetetlen focitavasz végén nem kérdéses a csapat bennmaradása, de a végső helyezés még nem dőlt el.

A felázott pályán felváltva kerültek veszélybe a kapuk. Félóra elteltével, szögletet követően Késmárki kotorta a labdát az ellen hálójába. A második félidő derekán 5 perc leforgása alatt két súlyosnak tűnő sérülés is történt. Előbb Takács, majd Pregitzer hagyta el a pályát. Több veszélyes vendégtámadás kihasználatlanul maradt, az SZLK ezúttal a szerencsével sem állt hadilábon. A vége előtt 2 perccel, egy beadást követően újra Késmárki volt eredményes - ez alkalommal fejjel.

Hatalmas szívvel újabb értékes győzelmet szereztek fiaink a középmezőny stabil 10. helyén. Következik: 05.26. Dabas-Gyón idegenben, majd 06.03. (utolsó forduló) Dunavarsány itthon. (Fotó és szöveg: Szabó-Papírkutya Gábor)