Két mérkőzésen négy pont - Megyei labdarúgás
2018-04-16 - A 16 csapatos tabella 10. helyén várja a folytatást a Százhalombattai Labdarúgó Klub a Pest megyei első osztályú bajnokságban.
SZLK - Gödöllő   1:1, április 15. Vérmes reményekkel várták a hazaiak a Gödöllőt, amely csak árnyéka tavalyi önmagának. Az erős szélben főként a mezőnyben folyt a játék. A battai szurkolók kérésének eleget téve, Károlyi Csaba szerezte meg a vezetést a lehető legjobbkor, a félidő vége előtt. Sajnos, a második játékrészben az SZLK játékosai magukra húzták az ellenfelet, amely megbosszulta magát. A vége előtt pár perccel, tökéletesen elvégzett szabadrúgással egyenlített a gödöllői csapat - nem érdemtelenül.

Tápiószecső - SZLK 1:3, április 7. Eddig szokatlan bátorsággal és pontos játékkal kezdtek a battai focisták idegenben. Volt mit törleszteni az őszi csúfos vereség után, amely során öt góllal kaptak ki a szecsői alakulattól. Az első félidő felénél betaláló Pregitzer góljára hamar válaszolt a hazai csapat, mire a battai csatár ismét gólra váltott egy helyzetet, majd a félidő vége előtt Késmárki növelte az előnyt. Az SZLK játékosai a második játékrészben is domináltak és idei legszebb arcukat mutatva, megérdemelten hozták el a három pontot.
Következik: 22 Taksony idegenben április 22-én, majd Biatorbágy hazai pályán április 28-án.

(Fotó és szöveg: Szabó Papírkutya Gábor)