Ezüst és bronz a horvátországi kick-box Európa Kupáról
2018-02-12 - Mintegy kétéves, sérülés miatti kényszerpihenő után lépett újra szőnyegre és mindjárt két érmet szerzett a százhalombattai Mezei János a karlovaci WAKO Kick-box Európa Kupán.
A versenyt ötödik alkalommal rendezték meg február 9-11-én. 28 nemzet 177 klubjának 1065 versenyzője állt tatamira, illetve szállt ringbe hatféle szabályrendszerben. A sportesemény jelentős presztízzsel bír, mivel fontos állomás a ranglistapontokért folytatott küzdelemben.

A Százhalombattai Kick-box SE versenyzője kétszer is dobogóra állhatott. Master Class-ban harmadik, míg seniorban - a döntőben súlycsoportja szlovén junior világbajnokával mérkőzve - második helyezést ért el. Hozzájárult a magyar csapat remek eredményéhez, amely első helyen végzett a nemzetek éremtáblázatában.

A Százhalombattai Kick-box SE folyamatosan várja mindazokat, akik szeretnének megismerkedni a sportággal. Az érdeklődők a www.fb.com/kickboxbatta oldalon vagy a kickboxbatta@gmail.com e-mail címen kaphatnak felvilágosítást az edzésekkel kapcsolatban.