Kézilabda
2017-12-14 - A harmadik helyen álló, erős állománnyal rendelkező Domony csapatát fogadta az SZKE III. kézilabdacsapata – a közelmúltban a Százhalombattai KE-be integrálódott egykori SZTC – a megyei I. osztályú bajnoki szezon utolsó hazai mérkőzésén, december 10-én. SZKE III–Domony KSE 21-36 (8-19)
SZKE: Pruch Csaba, Bakos Dániel (kapusok), Tóth Csaba, Szabó Attila 1, Halmi Dániel, FODOR GÁBOR 4, Zsigmond Zoltán, Mészáros Norbert 1, Cseh Máté 2, Pataki Attila 4, Petri Péter 1, BOGDÁN NORBERT 8, edző: Balázs Tibor.

Az ellenfél tizenöt játékossal érkezett a mérkőzésre, az SZKE III-nak viszont négy sérültje is volt Hóka Attila, Saibán Dániel, Pálinkás Károly és Veres Máté személyében. Társaik bíznak mielőbbi visszatérésükben. Már az összecsapás elején jobban kezdtek a vendégek, sorozatosan át tudták lőni a battaiak falát és még faultot sem kaptak. Az SZKE III-nál a támadás akadozott, nem voltak lerohanásaik, a védekezésük pedig teljesen szétesett, így a mérkőzés már a félidőben eldőlt.

A második félidőre az edző, Balázs Tibor megpróbálta összeszedni a csapatot, de sajnos, ez sem vezetett közelebb az ellenfélhez. "Úgy gondolom, hogy a csapat ennél sokkal többre képes, és bízom abban, hogy az év utolsó mérkőzésén, idegenben pontokkal javítjuk ki a mostani vereséget" – nyilatkozta Balázs Tibor.

Következő mérkőzés: december 17. (vasárnap) 15 óra: Albertirsa SE – SZKE III.