Elégedetten telelhetnek
2017-11-20 - Villanyfényben és esőben játszotta le a Pest megye 1. osztályú labdarúgó bajnokság  őszi szezonjának utolsó mérkőzését a Százhalombattai LK november 17-én. Dunavarsány – SZLK 4-1
A csapatot elkísérő Ultras Batta pirotechnikai bemutatóval hálálta meg a jónak mondható félévi "bizonyítványt". A találkozó első félidejében sajnos a hazai alakulat akarata érvényesült, így kétgólos hátránnyal fordult a csapatunk. A battaiak agilisan, sorozatos támadásokat vezetve kezdték és második félidőt. Az 58. percben Móra büntetőből szépített. A végére azonban megbosszulta magát, hogy több ziccert kihagytak.

A tavaly a kiesés szelét is megérző SZLK idén a 9. helyen telelhet. Decemberben két hét edzés és a szurkolókkal közös évzáró bankett várja őket, majd 2018-ban jön a folytatás! (Fotó és szöveg: Szabó Papírkutya Gábor)