Batta Kupa 2017
2017-08-30 - Felnőtt és ifjúsági kézilabda felkészülési tornát szervez a Százhalombattai Kézilabda Egyesület két helyszínen szeptember 2-án, szombaton.
A felnőtt mérkőzéseket délelőtt 10.30-tól, a százhalombattai Városi Sportközpontban, az ifi meccseket pedig 11 órai kezdettel Érden, a Treff Sportcsarnokban rendezik meg. A lebonyolítás körmérkőzéses formában történik: kétszer 25 perc játékidő, 5 perc szünet és félidőnként 1-1 időkérési lehetőség mellett. A kupán Lajosmizse, Nyíregyháza, Tata és Százhalombatta csapata vesz részt. Minden csapat oklevélben részesül, az első helyezett csapat kupát kap.

A felnőtt torna menetrendje (Százhalombatta, Városi Sportközpont)
10:30 - 11:30     Lajosmizse - SZKE
12:00 - 13:00     Nyíregyháza - Tata
13:45 - 14:45     Lajosmizse - Tata
15:15 - 16:15     Nyíregyháza - SZKE
17:00 - 18:00     Lajosmizse - Nyíregyháza
18:30 - 19:30     Tata – SZKE

Részletes program az esemény FB-oldalán található. A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.