Kézilabda - Magabiztos győzelem Mogyoródon
2017-04-27 - Mogyoródon lépett pályára az SZTC csapata a Pest megyei férfi kézilabda-bajnokság rájátszásának harmadik fordulójában, április 25-én. Mogyoród KC II. – Százhalombattai TC 20:25 (8:13) Jók: Pruch, Petri, Hujj, Halmi
Az első félidő feléig fej-fej mellett haladt a két együttes, majd rákapcsoltak a battaiak és stabil előnnyel mehettek a szünetre (8:13). A szezon eddigi legjobb teljesítményét felmutató SZTC magabiztosan védekezett és támadott a második játékrészben is. A kiváló kapusteljesítmény (Pruch Cs.) is önbizalommal töltötte el a csapatot, a hatodik percben már nyolcgólos vezetést mutatott az eredményjelző. A meglehetősen kemény mérkőzés utolsó perceiben többszörös emberhátrányban játszottak a százhalombattai kézisek, így némileg szépítettek a hazaiak. A május 6-i, százhalombattai visszavágóra 5 gólos előnnyel készülhet az SZTC.