Kézilabda - Sportszerű küzdelem
2016-12-01 - A Veresegyház csapatát fogadta az SZTC a megyei I. osztály aktuális bajnoki fordulójában a VSZK-ban november 26-án. Százhalombattai TC – Veresegyház VSK 26:30 (15:16)
Jól indult a mérkőzés a hazaiak számára, hiszen három góllal is vezettek a vendégek ellen. Támadó játékuk eredményesnek bizonyult, ellenben a védekezést nem tudták megfelelően összeszedni. Ennek köszönhetően a Veresegyháza a félidő végére átvette a vezetést.

A második félidőt jól kezdték a battaiak, kiegyenlítettek és a vezetésért támadtak. Addigra azonban a csapat elfáradt és néhány hibának köszönhetően az ellenfél négy góllal elhúzott, előnyüket a mérkőzés végéig tartani is tudták. A két csapat sportszerűen harcolta végig a hatvan percet és a játékvezetésre sem lehetett panasz.

Jók: Saibán (6), Fodor (5), Hujj( 5)