Harmadikak a női focisták
2016-11-21 - Harmadik helyen áll a Százhalombattai Torna Club csapata a Pest Megyei Kispályás Női Labdarúgó-bajnokság őszi szezonjának végén.
A lányok nyolc bajnoki meccsen hétszer arattak győzelmet és egyszer kaptak ki, a pontszámuk azonos a második helyet elfoglaló Tápiószecsővel. A tabellát magasan vezeti a Kerepes összeállítása. A bajnokság legtöbb gólt lövő focistáinak versenyében az SZTC-s György Anna 11 találattal harmadik helyen áll, a csapaton belül Rupa Edina követi őt hat góllal, majd Ferenczi Fanni és Szélpál Anna öt-öt találattal.

Horváth István edző kiemelte György Annát, Ferenczi Fannit és Bajcz Hajnalkát, akik mindegyik bajnoki meccsen ott voltak és maximálisan teljesítettek. A csapat idén még levezető edzéseket tart, a jövő évi felkészülést februárban kezdik.

A csapat két utolsó bajnoki mérkőzésének eredménye: Isaszeg – SZTC 0-3 (góllövők: Rupa Edina 2, Ferenczi Fanni), Pilis – SZTC 0-8 (góllövők: Szélpál Anna 3, György Anna 2, Ferenczi Fanni 2, Rupa Edina).