Kézilabda - Nyolcgólos győzelem hazai pályán
2016-11-02 - A Tököl csapatát fogadta az SZTC a megyei I. osztály aktuális bajnoki fordulójában a VSZK-ban október 29-én. SZTC – Tököl 30-22 (12:10)
Nehezen indult a meccs a hazaiak számára, mivel az ellenfél rögtön négy góllal elhúzott. Ám az SZTC-ben a középső védőjátékos, Szabó Attila hiányában is hatékonyan dolgozott a védelem, és a labdaszerzések után az ellenfél jobb védelmét feltörve felzárkóztak majd megfordították az eredményt az első félidő végére. A második félidőben már fokozták a tempót és a kényszerűen beállított vészkapus is ziccert fogott. A támadásokat továbbra is a baloldalon fejezték be eredményesen a battaiak. A kihagyott hétméteresek ellenére tovább növelték előnyüket és nyolcgólos győzelmet arattak.

Jók: Pataki (9), Saibán (6), Lind (5), Fodor (4)