Labdarúgás - Megyei I. osztály
2016-10-12 - Az SZLK legutóbbi bajnoki mérkőzésének eredménye: Százhalombatta – Dabas 2-2, október 9.
SZLK: Imre Dávid, Herczeg Soma, Kovács Gábor, Károlyi Csaba, Móra Krisztián, Károlyi Olivér, Füzér Zoltán, Viszokai János, Serfőző Milán (Katona Edvin), Sipos Gergő, Somogyi Tibor. Edző: Gálvölgyi István, góllövők: Sipos Gergő, Károlyi Olivér.

Az SZLK sok sérült és beteg játékossal lépett pályára, ezért tartottak is a mérkőzéstől. Ennek ellenére szép gólokkal kétszer is vezettek, az ellenfél azonban mindig kiegyenlített. A szünetre kialakult a végeredmény. A második félidőben is kiegyenlített játék folyt, igazságos döntetlen született. Az előzmények miatt a csapat elégedett a megszerzett egy ponttal.