2016-04-18 -
A százhalombattai Szenior SE legutóbbi bajnoki mérkőzésének eredménye:
Merkapt SE – Szenior SE 0-5 (0-2)
Bp, Maglódi út, április 15., 8 néző. Vezette: Baranyi G.

Szenior SE: Fülöp A. – Tamon, Pauliscse, Koncsár, Izsó (Varga) – Antoni, Héring (Pados), László, Marinyák – Győri (Szelei), Henrik. Edző: Héring Gyula, góllövő: Henrik (3), Koncsár, Antoni.

A mérkőzés krónikája: 18’ – László bal oldali szögletét a jól helyezkedő Henrik bólintotta a hálóba (0-1). 22’ – Ezúttal kisszöglet a bal oldalról, a kapott labdát Győri ívelte a felső lécre, a kipattanót Koncsár nem jól találta el, így az átgurult a gólvonalon (0-2). 53’ – Henriket találta remetei magányban egy beadás a 16-oson belül szemben a kapuval, vezette a labdát pár méteren, majd a hálóba passzolt (0-3). 69’ – Újabb Henrik gól (0-4). 70’ – Az utolsó percben ismét tűzijáték a hazaiak kapuja előtt, a vendégek 4. lövése, Antoninak köszönhetően végre utat talált a hálóig (0-5).

A helyzeteinek harmadát kihasználó Henrik vezérletével magabiztos győzelem a sereghajtó ellen. Remek felkészülési mérkőzés a további tavaszi feladatokra. Pénteken (április 22-én) hazai pályán Dunaharaszti következik.
Jók: Henrik, László, Antoni