Sporthírek
2015-10-07 -
Labdarúgás. Százhalombattai Labdarúgó Klub - Ráckeve VAFC 4-1 (3-0), október 3. – II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport, Pest Megyei Igazgatóság. Góllövők: Móra Krisztián (2), Károlyi Olivér, Borbély István. A 16 csapatos tabella második helyén az SZLK.

Kézilabda. Százhalombattai TC - Treff 07' SE 18-30 (5-15). Nem sikerült megszereznie első győzelmét a harmadik battai férfi csapatnak, így a bajnokság utolsó előtti helyén állnak, miközben a Százhalombattai DKSK harmadik a 16 csapatos tabellán.

Női kézilabda. Százhalombattai NKKSE - Budai Farkasok KK 31-16 (15-5). Két vereség után fölényes győzelem hazai pályán. A női kézisek ötödik helyen állnak a 9 csapatos tabellán.

Utánpótlás labdarúgás: Százhalombattai VUK-SE U14 - Dorog 1-10 (1-6). U14 II. osztály, Közép-Nyugat csoport, MLSZ. Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés. A csapat a tabella közepén szerepel.

Kosárlabda. Százhalombattai Kosárlabda Sportegyesület - Közgáz/B 65-82. Nem sikerült a nyitányon a bravúr. A mérkőzés első negyedét zónavédekezéssel kezdte a hazai csapat, de a sorozatosan kapott hárompontosok miatt védekezést kellett váltani. Az emberfogás már jobban muzsikált, de az ellenfelek közötti különbség szép lassan beállt 15 pontra. Az utolsó negyedben az egész pályás emberfogásos védekezéssel még meglepte ellenfelét a battai gárda, de hamar elfáradtak, így vereség lett a mérkőzés vége.

Legjobb dobók: Tilinger Bence 16, Balikó Attila 16/9, Macsali Róbert 9 (Forrás: Battasport.hu)