Bajnok sporttáncosok
2015-05-27 - Három első helyet is szereztek az SZTC versenyzői a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán májusban.
A nagyszámú induló miatt - közel ezer versenyszámot értékelt a zsűri - két hétvégén rendezték meg a sporteseményt. Május 16-17-én az A kategóriások, míg 23-24-én a B kategóriások léptek színpadra. A százhalombattai egyesületből a dobogó legfelső fokára állhatott és ezzel Magyar Bajnoki címet szerzett a közös junior formáció, a gyerek páros - Söjtöri Lilla és Klemm Odett -, valamint a junior páros - Antoni Adrienn és Veres Ildikó. A gyerek, a junior és a felnőtt csoport a második helyen végzett. "Minden egységünk elérte, sőt meghaladta azt a ponthatárt, amely az Európa-bajnokságon való induláshoz szükséges. Így június végén még egy megmérettetés vár a táncosokra" – mondta Nagy Anikó szakosztályvezető.