Két vereség, stabil középmezőny
2015-04-29 - Két vereség az elmúlt két hét mérlege a Százhalombattai Kosárlabda Sportegyesület NBII/A csoportos csapata számára.
Százhalombattai KSE – BKG DSE 69-77 (18-27, 15-18, 21-13, 15-19)
Legjobb dobók: Szakolczay 18, Tlinger 13, Balikó 11/9

A mérkőzés előzetes esélyese a Szigetszentmiklós (BKG DSE) csapata volt, mert a bajnokság harmadik helyén állnak, míg a battaiak a 9-en. Az elmúlt időszakban a hazai csapat szekere meglódult, így rögtön neki is ugrott az ellenfelének. Az NBI-es reményeket tápláló vendégnek sikerült 10 pont körüli vezetést stabilizálni, ami a negyedik negyed 6. percére teljesen el is fogyott, így az utolsó percekre egyenlő állással indulhattak neki a csapatok. Sajnos, a folyamatos zárkózás kifárasztotta a battaiakat, így a végén - még ha csak büntetőket dobva is - 8 pontos győzelmet arattak a vendégek.

Szentendre – Százhalombattai KSE 71-62 (23-18, 15-10, 19-14, 14-20)
Legjobb dobók: Balikó 17/9, Fekete-Nagy 11/3, Ferter 10/6, Szakolczay 10

Sajnos, az egyik legfőbb riválistól szenvedett vereséget a Batta. Sem játéka, sem a közreműködő játékvezetők munkája nem volt megfelelő szinten.

Utánpótlás, lány, serdülő korosztály
Soproni Darazsak Akadémia"B" – Százhalombattai KSE 66-69 (22-18, 17-16, 18-16, 9-19)
Legjobb dobók: Károlyi N. 29, Novák A. 15, Marschall A. 7, Minich M. 7

Széchenyi KA "B" (Győr) – Százhalombattai KSE 91-63 (28-11, 25-17, 19-26, 19-9)
Legjobb dobók: Novák A. 20, Marschall A. 14, Fazekas L. 9, Károlyi N. 9

Legközelebbi mérkőzések: május 3. (vasárnap) 17.00 Százhalombattai KSE – Újpest Megyeri Tigrisek, Városi Sportcsarnok, május 7. (csütörtök) 19.00 Százhalombattai KSE – TFSE, Városi Sportcsarnok