Továbbra is a hatodik helyen
2015-04-13 - A tabella negyedik helyén álló, a dobogóért harcoló Tata együttesét fogadta az SZKE a VSZK-ban. Április 11. Százhalombattai KE – Tatai AC 23-28 (11-13).
Az első félidő huszadik percéig fej-fej mellett haladtak a csapatok. Ezután a jobb erőkből álló vendégek egymás után négy gólt lőttek és kétgólos előnnyel vonultak a szünetre. A második félidő elején a Tata továbbra is tartotta előnyét. Keresztes József edző időt kért, amely után tempósabbá vált a battaiak játéka. Gyors lerohanásból három gólt is szereztek és a tizenhetedik percben utolérték az ellenfelet (19-19). A vezetést azonban nem sikerült átvenniük. Míg a vendégeket megnyugtatták az újabb találataik, a Batta játéka az idő szorításában egyre idegesebbé vált. A mérkőzés végére a különbség öt gólra nőtt a Tata javára (23-28).

"Továbbra is nagyon érződik a két meghatározó játékos (Pásztor István, Humberto Lopez) hiánya. A rendelkezésre álló keretünk az egyébként szoros küzdelmet hozó mérkőzéseken a vezéregyéniségek nélkül nem képes a mi javunkra fordítani a végeredményt" – nyilatkozta az edző. Üde színfolt azonban a Batta játékában a junior korú Keresztes Levente teljesítménye, aki az elmúlt mérkőzéseken a csapat meghatározó tagjává vált, a Tata ellen hat gólt szerezve az SZKE legeredményesebb játékosa volt.