Győzelem teltház előtt
2015-03-17 - Megerősödött kerettel lépett pályára Százhalombatta NBI/B-s kézilabdacsapata a Veszprém elleni mérkőzésen március 14-én, a VSZK-ban. A jó hangulatú, igen magas színvonalú mérkőzésen újabb két pontot szereztek. Százhalombattai KE – MKB MVM Veszprém U23 32-27 (19-17).
A meccsen a betegségből és sérülésből felépült meghatározó játékosok, Rivnyák Viktor és Pásztor István is részt vettek. Így, a kibővült gárdával nagyobb eséllyel indultak a bajnokság aktuális fordulójában. Az első félidőben mindkét csapat a támadójátékra fókuszált, és nagyon sok gól született. A második félidőben a mieink megerősítették a védekezésüket, és mindössze tíz találatig engedték a vendégeket. Előnyünket növelni is tudtuk, az első félidős kétgólos vezetést ötgólosra erősítettük.

"Nagy öröm volt ismét hazai pályán, teltház előtt játszani. Úgy tűnik, mérkőzéseink ismét valódi társadalmi eseménynek számítanak a városban" – nyilatkozott Keresztes József, edző.

Az SZKE a tabella hatodik helyén áll, 20-20 ponttal holtversenyben a Pécsi VSE csapatával. Következő mérkőzésük szintén hazai pályán lesz, március 21-én a bajnokvárományos Váci KSE ellen. Hajrá, Batta! (Fotó: Birinyi)