Újabb meghatározó játékos esett ki
2015-03-02 - Idegenben, a Várpalotai BSK otthonában játszott a Százhalombattai Kézilabda Egyesület február 28-án. Az SZKE az őszi fordulóban négy gól előnnyel győzte le a várpalotai csapatot, de ezúttal sajnos nem sikerült pontot szerezniük. Várpalotai BSK – Százhalombattai KE 24-20 (12-8).

Humberto Lopez súlyos sérülése után újabb veszteség érte a battaiakat. A csapat meghatározó játékosa, Pásztor István kapus kéztörés miatt nem szerepelhetett a várpalotaiak elleni meccsen. "A mérkőzés végig nyitott volt, de a hiányzó alapemberek nélkül nem sikerült a magunk javára fordítani" – nyilatkozott Keresztes József, edző. Az első félidőben négy góllal vezettek a hazaiak. A második félidő közepére sikerült a battaiaknak egyre csökkenteni a különbséget, és többször támadtak az egyenlítésért. Az utolsó két percben azonban a Várpalota visszaszerezte az első félidős előnyét és négy góllal nyerte a mérkőzést. Az SZKE a tabella hetedik helyén áll, 16-16 ponttal holtversenyben a Vecsés csapatával.

Hazai pályán legközelebb március 5-én, csütörtökön 18 órakor a Győr ellen láthatjuk őket. A közelgő nőnap alkalmából az SZKE a hölgyeknek (egy fő kísérővel együtt) ingyenes belépést biztosít. Hajrá, Batta!